Błoto Guam na cellulit

Jeśli macie problem z pozbyciem się cellulitu lub spaleniem tłuszczu z niektórych partii ciała, to polecam Wam zabiegi z wykorzystaniem błota Guam.

Preparat ten to koncentrat błotny, który zawiera ekstrakty roślinne oraz naturalne składniki pochodzenia morskiego, np. algi, sole mineralne czy glinki. Guam ma silne działanie antycellulitowe i wyszczuplające. Można go stosować na uda, pośladki, brzuch czy ramiona.

Oprócz samego błota, dostępne są także kosmetyki tworzone na jego bazie – żele, które wspomagają efekt w przerwie między kolejnymi zabiegami. Preparaty występują w różnych wersjach – np. dla skóry z pękającymi naczynkami.

guam

Na taką kurację antycellulitową możecie wybrać się do salonu kosmetycznego. Zabieg kosztuje kilkaset złotych i należy powtarzać co kilka tygodni. Ja jednak proponuję Wam zakupienie zestawu potrzebnych kosmetyków i przeprowadzanie takich zabiegów samodzielnie. Nie wymaga to żadnych specjalnych umiejętności, a na pewno pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Możecie kupić samo błoto, jednak proponuję zakup całego zestawu ( błoto, żel + folia profesjonalna).

Produkty te możecie kupić na stronie www.guam.pl lub na Allegro. Polecam jednak Allegro, gdyż tam takie zestawy można zakupić dużo taniej. Ja za swój zestaw zapłaciłam 280 zł. Zawierał on 1 kg błota, żel, dodatkową saszetkę z błotem plus różne gratisy, np. saszetki kremów po opalaniu.

A teraz o samym zabiegu:

Błoto kupuje się w wersji gotowej do użycia. Nie trzeba go w żaden sposób przygotowywać. Nakładamy je na wybrane partie ciała za pomocą jakiegoś aplikatora (np. tego, który jest dodawany do kremów do depilacji) lub foliowej rękawiczki. Po nałożeniu, obwiązujemy ten fragment ciała folią (zamiast profesjonalnej można użyć również spożywczej). Następnie ubieramy jakieś luźne ubrania i czekamy około godziny. Chwilę po nałożeniu poczujemy mrowienie a następnie dosyć mocne uczucie chłodu. Po upływie godziny zdejmujemy folię i zmywamy błoto ciepłą wodą. Po osuszeniu ciała nakładamy żel. I to wszystko.  Efekty są wyczuwalne już po pierwszym użyciu. Skóra staje się napięta i nawilżona. Naprawdę polecam.

Źródła zdjęć: www.guam.plDodaj komentarz

Facebook