Pomysły na prezenty na Dzień Matki

Już za kilka dni święto wszystkich mam. Z tej okazji mam dla Was kilka propozycji upominków, które możecie podarować swoim mamom.

 

1. Czekoladowy telegram

Za pośrednictwem strony czekoladowytelegram.pl możecie zamówić słodką przesyłkę ze specjalną dedykacją złożoną z kostek czekolady. Tekst można ułożyć samodzielnie lub wybrać coś z gotowych propozycji. Telegram zostanie zapakowany w specjalne pudełko, o wyglądzie którego także same decydujecie.

czekoladowy telegram dzień matki

2. Tort

Jeśli chcecie przygotować coś same, to najlepszym pomysłem jest własnoręczne upieczenie ciasta. Taki wypiek można udekorować cukrowymi elementami pasującymi do okazji.  Dekoracje możecie kupić w cukierni, a napis dedykowany mamie – wykonać za pomocą czekoladowej polewy.

tort na dzień matki

foter.com

3. Poduszka z dedykacją

Poduszkę idealną na tę okazję znajdziecie w ofercie wielu sklepów internetowych. Możecie wybrać  poduszki z gotowymi nadrukami  lub znaleźć sklep, który umożliwia umieszczenie na poduszce własnej dedykacji lub zdjęcia.

poduszka na dzień matki

sklep.seepoint.pl

sklep.seepoint.pl

 

4. Biovital Zdrowie

Zdrowie jest najważniejsze, więc taki prezent na pewno ucieszy Wasze mamy. Szukajcie specjalnych edycji, do których dodatkowo dołączone są jakieś upominki.

biovital dzień matki

5. Kubek

W sklepach internetowych znajdziecie wiele propozycji kubków na okazję święta mam. Od takich ze zwykłymi nadrukami do takich, na których pojawia się dedykacja po wlaniu do środka wrzątku.

kubek dzień matki

kubek dzień matki

6. Fartuszek

Jeśli Wasze mamy uwielbiają gotować, to możecie kupić im fartuszek ze specjalnym nadrukiem. Do wyboru również rękawice kuchenne.

fartuszek dzień matki

7. Dzień Matki w Spa

Jeśli chcecie sprawić mamie niecodzienny prezent i macie przeznaczone na ten cel większe fundusze, to proponuję wysłanie mamy w dniu jej święta do Spa. Wiele ośrodków i hoteli przygotowało na ten dzień specjalne oferty. Można się tam także wybrać razem z mamą.

dzień matki w spa

spa dzień matki



DARMOWA dostawa i zwrot!



010 mother



Jedna odpowiedź na „“Pomysły na prezenty na Dzień Matki””

  1. Rewelacyjny post. Pomimo tego, że w kuchni jest mnie niewiele – fartuszek boski !!!! a więc MAMA TU RZĄDZI !!!

Dodaj komentarz

Facebook