ENGLISH matters

Jeśli uczycie się języka angielskiego, albo chcecie odświeżyć wcześniej zdobytą wiedzę, a nie znacie jeszcze magazynu „ENGLISH matters”, to na pewno zainteresuje Was ten artykuł.

ENGLISH matters jest to czasopismo skierowane do osób, które opanowały już w jakimś stopniu język angielski, ale chciałyby jeszcze wzbogacić słownictwo i utrwalać to, czego się już nauczyły.

Magazyn ukazuje się co dwa miesiące, jednak pojawiają się także specjalne numery tematyczne. Dodatkowo dostępna jest także wersja „Business English”.

Każdy numer zawiera aktualne oraz ciekawe artykuły o szerokiej tematyce. Dotyczą one m.in. kultury, sportu, podróży, zdrowia czy nauki.

english4

Wszystkie trudniejsze wyrazy pojawiające się w tekstach, są podkreślone i wyjaśnione. Dodatkowo mamy możliwość odsłuchania artykułów w formacie mp3. Wystarczy zeskanować kod QR i ściągnąć pliki na telefon.

Koszt magazynu to 9,50 zł. Wydania specjalne są trochę droższe – 11,50 zł.

Oczywiście wydawnictwo proponuje także wersje w innych językach – niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim.

english2

Czasopisma są dostępne w salonach prasowych, np. w Empiku oraz na stronie kiosk.colorfulmedia.pl. Istnieje także możliwość zamówienia prenumeraty.

Taki magazyn językowy może okazać się świetną alternatywą dla tych, którzy mają już dość tradycyjnej nauki z podręcznika. Zaś dla tych, którzy zakończyli już językową edukację – przyjemnym sposobem na przypomnienie i utrwalenie wiedzy.

Kariera, pieniądze, awans? Wszystko zaczyna się od najlepszej oferty pracy. Właśnie takie ogłoszenia znajdziesz na portalu Szukam Pracy.

Sprawdź już teraz: szukampracy.pl.Dodaj komentarz

Facebook