STYL GWIAZDY: BLAKE LIVELY

Serial Gossip Girl zdobył rzesze fanów – piękna architektura Nowego Jorku (architekt Szczecin), stylizacje dopracowane w każdym calu  Dwie główne bohaterki serii stanowią inspiracje modowe dla dziewczyn na całym świecie. Serialowa Serena, grana przez Blake Lively uważana jest za symbol piękna i kobiecości. Jej znakiem rozpoznawczym są długie blond fale i luksusowe ubrania. Styl Blake i granej przez nią postaci jest bardzo zbliżony.

serena blake lively styl

Blake najczęściej pokazuje się w rozpuszczonych lekko falowanych włosach. Czasami jednak możemy zobaczyć ją w ciekawych upięciach i splotach.

blake lively włosy warkocz strefakobietek

blake lively włosy strefakobietek

blake lively włosy

Styl Blake to połączenie klasycznej elegancji i kobiecego romantyzmu, który w połączeniu z jej naturalnością i seksapilem daje niesamowity efekt, który pragną naśladować wszystkie fanki aktorki i serialu.

blake lively styl

Zainspiruj się stylem Blake przy tworzeniu własnych strojów.

blake lively styl

Aktorka przy tworzeniu stylizacji często łączy proste minimalistyczne ubrania z błyszczącymi dodatkami. Zazwyczaj stawia na delikatny, naturalny makijaż.

styl blake lively

styl blake lively

blake lively styl

Na co dzień Blake preferuje casualowy styl o romantycznym charakterze.

blake lively styl

blake lively styl

blake lively styl

styl blake lively

blake lively styl

Planujesz budowę domu? Wybierz najlepszego dewelopera – TLS Developer zajmuje się budową nowoczesnych domów w najwyższym standardzie.

Sprawdź: tlsdeveloper.plJedna odpowiedź na „“STYL GWIAZDY: BLAKE LIVELY””

  1. Asia pisze:

    uwielbiam ja ! ma fantastyczną figurę, urodę no i styl!

Dodaj komentarz

Facebook